EF55 filtr motoru + mikrofiltr v rámečku pro AEG, Electrolux, Philips, Zanussi

169 Kč * Uváděná cena platí pro 16.07.2024
Do obchodu

EF55 filtr motoru + mikrofiltr v rámečkuVhodné pro tyto typy vysavačů:
Electrolux
Accelerator: ZAC 6705...6790, ZAC 6805...6858
AirMax: ZAM 6100...6116, ZAM 6210...6271
Bolido: Z 4500…4595
Clario: Z1900...2095, Z 7510...7549
Cyclone XL: ZCX 6200…6210, ZCX 6410...6470
Cyclone Power: Z 7210...7292, Z 5835 / DC
Ergospace: XXL 10...300
2253 XXL, 2254 XXL, ZEG 300,320, ZE 2200...2299
Essensio: ZEO 5400...5499
Excellio: Z 5000...5295
Maximus: ZXM 7010...7035
Oxygen: Z 5500...5695, Z 5900...5995
Oxygen+: Z 7320...7399
Praxio: Z 6020...6040
SmartVac: Z 5000...5695, Z 5520
Superpro: Z6160
TwinClean: Z 8200...8280
Ultra Active GREEN: ZUAG 3800,
ZUA 3810/ P, ZUA 3820,3830P, 3840, 3860
Ultra Silencer GREEN: ZUSG 3000,3900
Ultra Silencer: Z 3300...3395, ZUS 3336...3396, Z 3300...3327,
Z 3329...3335, ZUS 3920,3925,3930, 3940P, ZUS 3960,
3970P, 3980P, 3990
Viva Control: ZV 1010...1050
Viva Quickstep: ZVQ 2100...2105
 
AEG
Accelerator: AAC 6710...6758
AirMax: AAM 6100...6199
Clario: AEC 7570...7572
Cyclone XL: ACX 6200...6210
Essensio: AEO 5400...5499
Maximus: AMX 7010...7035
Oxygen+: AO 7320, 7335, 7350
QS Elegance: AVQ 2220...2250
System Pro: P1...P 999
Twin Clean: ATC 8210...8240
Ultra Active: AUA 3820, 3840T, 3860
Ultra Active GREEN: AUAG 3800
Ultra Silencer: AUS 3930, 3965P, AUS 4030, 4040
Ultra Silencer GREEN: AUSG 3900
Viva Control: AVC 1110...1190, AVC 1220...1230
Viva Quickstep: AVQ 2100...2190
 
Tornado
Accelerator: TO 6720…6726
AirMax: TO 6410...6451
Bolido: T0 1500...1750, 4500...4595 I
Calypso: TO 6510/N, 6520/N, TO 6521H, 6530/N
Elegance: TO 6600...6630
Essensio: TO 4600...4699, 4625/N, TO 5400...5499
Magnum: 4000 B/N/O
Perfecto: TO 7010, 7020
Serenys: TO 2810...2891, 6000
Spiral: TO 6200...6271
Super Pro: TO 30...50, 55
 
Volta
AirMax: U 6410...6430
Bolido: 4500...4595,4512/B, 4518,45221
Control: U 4610...4640
Cyclone XL: U 6610...6630
Essensio: U 5400...5499
Gemini: U 2810...2990
Maximus: U 7510...7540
Quickstep: U 4410...4461
Trio Compact: U 6025
 

Nejhledanější